Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Jauno ķīmiķu konkurss
Pēdējās izmaiņas veiktas:
29.03.2017.

 

Cienījamie 11. Jauno ķīmiķu konkursa dakibnieki!

3. kārtas rezultāti ir ievietoti - skatīt pie šī gada 3. kārtas uzdevumiem. Rezultātu tabulā ir norādīts, kuri skolēni ir uzaicināti piedalīties Jauno ķīmiķu konkursa 4. kārtā klātienē, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1, Rīgā. Klātienes kārta notiks sestdien, 1. aprīlī, 10:00. Lūgums apstiprināt savu dalību vai paziņot, ja nevarēsiet ierasties. 

Te jūs varat apskatīt informāciju par 4. kārtas norisi.

 

Latvijas Universtitātes Ķīmijas fakultāte
11. Jauno ķīmiķu konkurss

Uzzini, izpēti, noskaidro, eksperimentē .... Ķīmija ir aizraujoša, noslēpumaina un arī tāda, kur nepieciešams pārvarēt grūtības.

Arī šajā mācību gadā aicinām tevi piedalīties Jauno ķīmiķu konkursā.  Tā būs lieliska iespēja pārbaudīt savas zināšanas ķīmijā un, iespējams, sagatavoties arī ķīmijas olimpiādēm un citiem konkursiem. Vairākiem konkursa uzdevumiem nebūs iespējams atrast atbildes, pārzinot tikai mācību grāmatas saturu, to risināšanai būs nepieciešams pašiem meklēt informāciju, kas ir lieliska iespeja iemācīties ko jaunu.

Konkursam plānotas 4 kārtas: 3 neklātienes kārtas un 1 klātienes kārta.

Neklātienes kārtās tu risināsi uzdevumus un ikreiz praktiski veiksi laboratorijas darbu.  Konkursa uzdevumu risināšanā tu vari konsultēties ar skolas biedriem, skolotājiem, vecākiem u.c., kā arī izmantot visus iespējamus literatūras avotus. Atbildes jāsūta uz e-pastu. Ievēro iesūtīšanas termiņu.

Klātienes kārta notiks 1. aprīlī Latvijas Universitātes Dabazinātņu akadēmiskajā centrā. Te uzdevumus būs nepieciešams  risināt bez papildlīdzekļiem, apliecinot savas zināšanas. Klātienes kārtā paredzēts veikt arī laboratorijas darbu DAC ķīmijas laboratorijā.

Pirms darba uzsākšanas rūpīgi iepazīsties ar pasākuma nolikumu: 

Nolikums (pdf).

Pasākuma plakāts: šeit (jpg).

1. kārtas materiāli atrodas sadaļā "2016./17. gada konkurss"

 


Atbalstītāji: