Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Nodarbību grafiks 2016./2017. mācību gadam
Pēdējās izmaiņas veiktas:
02.09.2016.

JĶS nodarbības notiek visu mācību gadu reizi mēnesī, parasti sestdienās. Nodarbībās skolēni veic eksperimentus, vēro demonstrējumus, risina problēmuzdevumus, noskaidro teorētiskos jautājumus. Nodarbību ilgums parasti ir 4 akadēmiskās stundas.

Nodarbību grafiku skatīt Google dokumentā, kurā arī atradīsiet informāciju par dzīvesvietai tuvāko nodarbību grupu. Lai piedalītos tās darbā, lūdzu, sazinieties ar grupas darba koordinatoru:

Jauno ķīmiķu skolas nodarībību grafiks

Visiem Rīgas un novadu JĶS dalībniekiem un skolotājiem reizi mācību gadā LU Ķīmijas fakultāte organizē „Jauno ķīmiķu forumu”.

Tiek sagaidīts, ka katrs JĶS dalībnieks regulāri, godprātīgi un aktīvi piedalās nodarbībās, ievēro darba drošības noteikumus, ikreiz veic mājas darbus un sagatavojas nodarbībām saskaņā ar panākto vienošanos iepriekšējā nodarbībā. Mācībām un saziņai tiek izmantota LU e-mācību vide skolām Moodle.

Nodarbības kavēšanas gadījumā, dalībnieks par to paziņo pirms nodarbības vadītājam vai koordinatoram. Skolēns netiek vairs uzskatīts par JĶS dalībnieku, ja viņš, neinformējot nodarbību vadītājus, nav apmeklējis nodarbības vairāk kā divas reizes mācību gadā.